3D návrhy a vizualizace

ZHOTOVENÍ 3D NÁVRHU 

Vytvoříme pro vás 3D návrh přesně podle vašich představ a požadavků. Před samotnou realizací si tak dokážete snadno představit, jak bude Váš nový nábytek nebo kuchyně vypadat. 3D vizualizace můžeme předem odhalit případné nedostatky, které by se jinak musely následně upravovat na již vyrobeném a nainstalovaném nábytku. 3D návrhy jsou nejčastěji používány pro kuchyňské linky a vestavěné skříně, ale lze je využít pro jakýkoliv druh nábytku (obývací stěny, dětské pokoje, kanceláře atd.).  Napište nám vaši představu nebo nám pošlete váš náčrt a my Vám ho nakreslíme ve 3D.  Zakázkové Truhlářství Humpl nabízí zpracování profesionálního grafického návrhu kuchyně či vestavěných skříní nebo celého interiéru . Vytvoření grafického návrhu je zpoplatněno, ceny jsou uvedeny v ceníku. Částka za návrh je vratná v případě objednání od naší firmy.

3D Vizualizace kuchyní

Dobře vybavená a prostorově správně uspořádaná kuchyň je základním pilířem kvalitního bydlení. Proto by jste při jejím výběru neměli spoléhat na náhodu. Vytvoříme pro vás 3D návrh kuchyňské linky přesně podle vašich požadavků. Rádi vám pomůžeme s výběrem materiálu nebo s prostorovým uspořádáním skříněk a spotřebičů.   Efektivní využití prostoru je v kuchyni důležité , proto naši zaměstnanci prostor ve kterém plánujete kuchyň mít zaměří a navrhnou vhodné rozložení skříní a kuchyňské linky tak, aby do něj co nejlépe zapadla. Vnitřní uspořádání skříněk dle požadavků klienta, protože každý kuchař má rád ve své kuchyni řád a k výrazně většímu pohodlí při vaření určitě přispěje i správné umístění poliček, šuplíků a dalších úložných prostor. Design na přání, tak aby kuchyně odpovídala vašemu vkusu a stylu je u nás samozřejmostí. Proto důkladně zvažte barevné provedení a materiál. Rádi vám poradíme.

3D vizualizace vestavěných skříní

Vestavěné skříně na míru dodáváme do široké škály interiérů. V obývacích pokojích můžeme nábytkovou stěnu nahradit vestavěnými skříněmi. Máte málo úložného prostoru? Vhodné je umístění skříní na míru v ložnici nebo pracovně, kde je potřeba nejvíce úložného prostoru. Pomocí vestavěných skříní docílíme uspořádání vašeho pracovního prostoru přesně podle vašich představ. Vestavěné skříně do všech místností: ložnice, obývací pokoje, pracovny, šatny, dětské pokoje, podkroví a předsíně.Vestavěné skříně maximálně využívají veškerý volný prostor v pokoji od podlahy až ke stropu, aniž by vyvolávaly v pokoji dojem skladiště. Každý, ale máme individuální potřeby, a proto je vhodnější nechat si navrhnout vestavěnou skříň namísto běžných modelů sériové výroby.

Close Menu