zakázkové truhlářství Humpl

VÝROBA NA ZAKÁZKU A NĚCO MÁLO O NAŠÍ FIRMĚ

Zakázkové truhlářství Humpl je firma s více než dvacetiletou zkušeností v oboru. Zaměřujeme se na výrobu kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru.

Dále vyrábíme také nábytek vhodný do: kanceláře, dětského pokoje, obývacího pokoje, kuchyňský nábytek, obývací stěny, ložnice z masivu, vybavení recepce, interiérové schodiště a dveře. Dodáme Vám také vybavení prodejny a prodejní pulty do obchodu.

Zaměřujeme se i na exteriér a venkovní prostory jako jsou pergoly, různé typy venkovního posezení, ploty atd. Zajišťujeme komplexní služby od zaměření, přes 3D návrhy kuchyní i skříní a samozřejmostí je i zakázkovou výrobu nábytku na míru přesně podle vašich přání.

Prohlédněte si námi provedené realizace v sekci galerie a napište nám o nezávaznou nabídku zdarma.

Těší se na Vás tým odborníků na výrobu kuchyní a nábytku na zakázku.

Pokud se chcete podívát na námi provedené realizace pokračujte prosím do foto-galerie nebo se podívejte na některé reference od našich klientů.

Zakázková výroba a naše praxe v oboru

Naše truhlářství se věnuje zakázkové výrobě již více než 20 let a máme bohaté zkušenosti v oboru. Naše zakázková výroba v Kralupech nad Vltavou funguje od roku 1995. Od té doby rozvíjíme výrobu používáním stále novějších truhlářských technologií.

Spojením dlouholetých zkušeností s tradičními i moderními technologiemi výroby, které zpracování dřeva vyžaduje, dosahujeme skvělých výsledků v odolnosti, trvanlivosti i skvělém designu všech výrobků.

Nejsme a ani nechceme být konkurencí mnoha velkých firem a prodejců nabízejících neoriginální výrobky, které pocházejí z typizované a sériové výroby, z levného dovozu. Naše výroba je velice profesionální.

Pokud se chcete podívát na námi provedené realizace pokračujte prosím do galerie nebo se podívejte na některé reference od našich klientů.

PROČ SI OBJEDNAT PRÁVĚ U NÁS?

  • Nabízíme kvalitní výrobu nábytku přesně na míru podle vašich představ.
  • Osobní přístup ke každému zákazníkovi
  • Vysoká odbornost a spolehlivost našich pracovníků
  • Zdarma zaměření, kalkulace
  • Příznivé ceny

Close Menu