Zakázková výroba kuchyní a nábytku

Zakázková výroba nábytku má mnoho výhod. Umožní Vám daný prostor využít nejlépe, což oceníte zejména při pořizování vestavěných skříní a kuchyňské linky, kde hraje roli každý centimetr. Důležité je též ladění materiálů a barev v interiéru. Naši zaměstnanci se vždy snaží vyhovět požadavkům na vzhled, praktičnost i cenu tak, aby nábytek nebo kuchyně perfektně zapadli do nové podoby interiéru vašeho bytu nebo domu. V našem truhlářství se při výrobě nábytku zaměřujeme na detaily a vytváříme originální design, tak aby naše produkty dosahovali vysoké kvality. Nabízíme širokou škálu materiálů pro výrobu nábytku, dřevěnou dýhu, masivní dřevo a lamino.

Výroba kvalitních kuchyní

Vyrábíme kuchyně šité na míru. Vyberte si spotřebiče a materiál kuchyně přesně podle Vašeho stylu a potřeb. Stejně jako u šatních skříní, i zde sázíme na prověřené kvalitní dodavatele plošných materiálů, jakými jsou Kronospan, Thermopal, Egger, ale také na specialisty na kuchyňské kování a doplňky značek Blum, Franke, Strong, Tulip, Grass a dalších.

Zakázková výroba

Naše truhlářství se zaměřuje na výrobu z masivního dřeva především na pergoly, dveře, okna, postele a zahradní domky.Také vyrábíme různé typy nábytku vhodné pro vybavení Vašeho domu nebo bytu. Pokud budete mít nějaké speciální přaní, tak nás neváhejte kontaktovat telefonicky. Vždy se Vám pokusíme vyhovět, tak aby jste byli spokojení.

Vestavěné Skříně

Vestavěné skříně na míru přesně podle Vašich představ a  požadavků. Skříně, které Vám ušetří spoustu prostoru a místa. Efektivním řešením pro uskladnění velkého množství věcí i v malém bytě jsou vestavěné skříně. S vestavěnými skříněmi na míru navíc získáte elegantní doplněk interiéru, který nikde nepřekáží.

Dále vyrábíme také nábytek vhodný do:

Kanceláře, dětského pokoje, obývacího pokoje, kuchyňský nábytek, obývací stěny, ložnice z masivu, vybavení recepce, interiérové schodiště a dveře. Dodáme Vám také vybavení prodejny a prodejní pulty do obchodu. Zaměřujeme se i na exteriér a venkovní prostory jako jsou pergoly, různé typy venkovního posezení, ploty atd. Zajišťujeme komplexní služby od zaměření, přes 3D návrhy kuchyní i skříní a samozřejmostí je i zakázková výroba nábytku na míru přesně podle Vašich přání.

Způsob poptávky a zhotovení cenové nabídky:

V případě, že máte zájem o některý druh výrobku z našeho nabízeného sortimentu, zašlete nám poptávku na naši emailovou adresu nebo nás kontaktujte telefonicky. Vaše zakázka bude zdarma zaměřena, případně Vám poskytneme odborné poradenství, který typ výrobku by nejlépe odpovídal Vaším potřebám (např. typ schodiště, druh dveří). Následně Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku, kterou Vám odešleme. Poté se rozhodnete, zda uvedená cena i podmínky výroby (např. termín dodání) odpovídají vaším představám. Při vypracování cenové nabídky zohledňujeme druh použitého materiálu, složitost konstrukce výrobku, typ požadovaného kování, druh zasklení a povrchové úpravy. Dále dopravu a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka. Pro lepší představu o výrobku je možné dodat konstrukční výkres.

Zaměření
Je prováděno ZDARMA. Termín zaměření je upřesněn po vzájemné dohodě.

Výrobní a dodací lhůty
Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu,je doba dodání vždy individuální záležitostí podle náročnosti provedení. Výrobní proces a dodací lhůty se pohybují v rozmezí 2 -5 týdnů a zákazník je o ní vždy dopředu informován.

Výroba
Je vždy zahájena po odsouhlasení cenové nabídky, případném upřesnění detailů či podepsání smlouvy o díle. Probíhá v naší truhlářské dílně v Kralupech nad Vltavou. Výroba nábytku je z masivu a lamina.

Doprava
Zajišťujeme dopravu veškerých námi vyrobených zakázek po celé ČR. Cena dopravy je stanovena vždy individuálně.

Montáž
Montáž je zahrnuta v cenové nabídce. Montáž schodišť a dveří se provádí až po dokončení stavebních prací, jako jsou položené podlahy,vymalování atd. Součástí montáže je začištění.

Servis
Na naše výrobky poskytujeme veškerý záruční i pozáruční servis.