Zakázková výroba kvalitních kuchyní

Zabýváme se výrobou a montáží kuchyní na míru z kvalitních a funkčních materiálů. Stejně jako u šatních skříní, i zde sázíme na prověřené kvalitní dodavatele plošných materiálů, jakými jsou Kronospan, Thermopal, Egger, ale také na specialisty na kuchyňské kování a doplňky značek Blum, Franke, Strong, Tulip, Grass a dalších.

Vybrat si můžete z nepřeberného množství dezénů materiálů. Z našeho sortimentu vám můžeme nabídnout i širokou škálu doplňkového vybavení od dřezů, baterií, košů, karuselů až po nohy a kolečka, úchytky atd. Při výrobě kuchyně na míru zohledňujeme veškeré vaše požadavky a chceme, aby výsledek stál za to!

Pokud tedy přemýšlíte o nové kuchyni na míru, zastavte se za námi na firmě nebo nám nezávazně napište a my vám uděláme předběžnou kalkulaci a návrh, který pak můžeme upravit dle skutečného zaměření.

Výroba kvalitních kuchyní

Vyrábíme kuchyně šité na míru. Vyberte si spotřebiče a materiál kuchyně přesně podle Vašeho stylu a potřeb. Stejně jako u šatních skříní, i zde sázíme na prověřené kvalitní dodavatele plošných materiálů, jakými jsou Kronospan, Thermopal, Egger, ale také na specialisty na kuchyňské kování a doplňky značek Blum, Franke, Strong, Tulip, Grass a dalších.